Ivet 0904 667 767 / Bistro 0948 497 894

ivet bistro

„Niektorí ľudia ho hodnotia ako malý kúsok raja“

V IVET Bistre nájdete vždy čerstvé dobroty.

Časť z nich chystáme priamo na mieste a časť vo výrobni, ktoré sa potom privezú na predaj.

Telefonické objednávky

Môžete nám zavolať na 0948 497 894, ochotne vám povieme aktuálnu ponuku a nachystáme na vaše vyzdvihnutie.

Všetko so sebou

Všetko z ponuky je možné vziať si ihneď so sebou. Balíme iba do ekologických obalov.

Platba

Platiť u nás v bistre je možné v hotovosti alebo platobnou kartou.

Sme ekologickí

Odpad poctivo triedime a biologický odpad dokonca kompostujeme vo vlastnom elektrickom kompostéri

V NAŠOM BISTRE

Ráno začíname odšťavovaním čerstvých 100% štiav, ktoré pripravujeme na profesionálnom šnekovom odšťavovači, a tak vynikajú skvelou chuťou. Veľkej obľube sa tešia aj naše shoty – doporučujem vyskúšať! Medzitým stihneme pripraviť zopár pohárov výživného smoothies. Vo vitríne už čaká výber rannej ponuky. Overnight kaše, tvaroháče, ikonické čokoavokádové pudingy či rôzne nátierky alebo stálica náš vegan gyros šalát. Všetko vo vitrínach je bezlepkové a bezlaktózové/bezmliečne zároveň.

 

V ďalšej vitríne nájdete široký výber dezertov. Vždy vám radi a ochotne poradíme, ktorý je pre vás vhodný, ak máte obmedzenia. U nás nájdete mnohé , aj náročné kombinácie. Niekedy je to skutočné čarovanie so surovinami. Napríklad taký veterník v našom šate je bezlepkový, úplne bezmliečny, bez sóje či orechov. A aj tak máte guče za ušami. Alebo napríklad odľahčená verzia našich vegan cheesecakov, ak si tie klasické nemôžete dovoliť.

 

Ste rôzni. Niektorí utekáte ráno do práce a prišli ste si po kávu a naše fantastické vegan banoffee. Niektorí prichádzate pre svoju pravidelnú objednávku zdravej šťavy. Niektorí ste prišli ešte pred prácou a vyberáte mix koláčov pre kolegov na poslednú chvíľu a práve sme vás zachránili :D. Niektorí ste nás objavili iba teraz a prvýkrát čítate, že vlastne existujeme, však?

 

Príležitostí prečo k nám prísť je veľa. A my sa tešíme z každej návštevy. Aj tej, keď sa len zastavíte a prehodíte kus reči.

ĎAKUJEM!

Máme šťastie naozaj na skvelých ľudí, ktorí nás podporujú. Po neľahkom roku fungovania sme dostali významné ocenenie. Stali sme sa druhou TOP Gastro prevádzkou v Trenčianskom kraji za rok 2020! Je to pre nás neskutočná pocta a veľmi pekne ďakujeme.

Navštívte nás!

Pondelok: 9-17

Utorok: 7-19

Streda: 7-17

Štvrtok: 7-17

Piatok: 7-19

sobota/nedeľa: zatvorené

 

Kontakt do bistra:

Telefón:

+(421) 948 497 894

Adresa

Palackého 13, Trenčín
(parkovanie možné na parkovisku priamo pred Bistrom)

Pre aktuálnu epidemiologickú situáciu je IVET Bistro aktuálne žiaľ zatvorené.  V prípade záujmu o dezerty ma telefonicky kontaktujte na 0904 667 767.