Kontakt: +421 904 667 767 / ivet@ivet.sk

CHUTNÁ ŠKOLA U IVET

KURZY A WORKSHOPY NA PRÍPRAVU DEZERTOV BEZ LEPKU A MLIEKA

Nech sa páči, tu si môžete pozrieť vždy aktuálnu ponuku mojich online video kurzov a živých workshopov.

ONLINE VIDEO KURZY

Online video kurzy sú vopred nahraté formou videí a textu. Nemusíte nikam chodiť, čo vám ušetrí dosť času. V pohodlí svojho domova a kuchyne môžete začať s kurzom kedykoľvek a učíte sa vlastným tempom. Ako účastník kurzu máte jedinečný prístup do uzatvorenej FB skupiny, kde sa môžete pochváliť svojimi výtvormi prípadne sa poradiť, ak budete potrebovať s niečím pomôcť.

WORKSHOPY NAŽIVO

Workshopy naživo sú určené pre vás všetkých, ktorí preferujete osobný kontakt a máte radi okamžitú interakciu. Tieto živé stretnutia vediem v úzkej skupinke maximálne 6 ľudí v príjemnej priateľskej atmosfére. Plynulo prelínam teóriu s praxou. Workshopy sa konajú vrámci Trenčína (miesto vždy vopred upresním). 

 

AKTUÁLNA PONUKA ŽIVÝCH WORKSHOPOV

Chutné Vegan Dezerty špeciál

vegansky krémeš

Môžem ťa ubezpečiť, že vegánske dezerty od IVET zvládli aj toto. Ich chuť je božská a sú zaručeným chuťovým aj vizuálnym zážitkom pri každej príležitosti.

Chutné RAW dezerty

RAW dezerty

Raw dezerty od IVET sú zaručeným chuťovým aj vizuálnym zážitkom pri každej príležitosti. Áno, aj vtedy, ak neobsahujú lepok či mlieko, pretože chutia fantasticky! 

Chutná Vegan Mrkvová torta

veganske banoffe

Chutná Vegan Mrkvová torta od IVETŠťavnatý bezlepkový bezorechový mrkvový korpus prekladaný jemným citrónovým krémom a malinami vo vnútri… . A to všetko bez lepku, bez mlieka, bez vajíčok a bez sóje!

Chutné Odpaľované cesto

Bezlepkový veterník

Vyrobíme si spolu bezlepkové odpaľované cesto – zo zmesi aj z jednodruhových múk, z ktorého môžeš vyrobiť skvelé variácie ako veterníky, venčeky, eklérky či profiterolky. Workshop naživo prebehne v úzkej skupine maximálne 6 ľudí, aby sme dokázali vytvoriť príjemnú a priateľskú atmosféru. 

Chutné Vegan Cheesecakes

vegansky cheesecake

Vegan Cheesecakes od IVET sú veľmi chutné pečené dezerty, ktoré majú textúru takmer na nerozoznanie od tých tradičných, avšak bez použitia živočíšnych produktov. Sú zaručeným chuťovým aj vizuálnym zážitkom pri každej príležitosti. Áno, aj vtedy, ak neobsahujú lepok či mlieko, pretože chutia fantasticky!

Chutný Vegan Banoffee

veganske banoffe

Chutný Vegan Banoffe od IVET – predstav si chrumkavý kakaový sušienkový korpus, potretý mandlovou pastou, navrstvené čerstvé banány a kopec šľahačkového krému posypaného horkou čokoládou. A to všetko bez lepku, bez mlieka, bez vajíčok a bez sóje!

 

AKTUÁLNA PONUKA ONLINE VIDEO KURZOV

Jedinečný online videokurz prípravy RAW dezertov

kurz raw dezertov

Podelím sa s tebou o svoje dlhoročné know/how, získané tisíckami hodín strávených vo výrobni. Áno, aj ty zvládneš s pomocou informácií v ňom a dokonca iba s pomocou tyčového mixéra dokonalo vyladené a rokmi osvedčené skvelé raw recepty. A to z  ingrediencií bežne dostupných na slovenskom trhu.

Chutné veterníky bez lepku a mlieka

kurz raw dezertov

Dobroty z odpaľovaného cesta patria k dokonalej klasike. Zo stola vždy zmiznú rýchlosťou svetla, pretože sú zaručeným chuťovým aj vizuálnym zážitkom pri každej príležitosti. A to všetko dokonca:  bez lepku, bez mlieka, bez sóje, bez orechov, bez kukurice, obsahuje vajíčko.

Ochutnávka kurzu prípravy RAW dezertov

RAW dezerty recepty

Nazri do vnútra obľúbeného online videokurzu na prípravu RAW dezertov. V tejto ochutnávke kurzu sa naučíš jeden z mojich TOP receptov a ako bonus si môžeš pozrieť niektoré z modulov veľkého kurzu.

Sviatočný RAW štedrák

Vianočný štedrák recept

Pripravila som pre teba video recept, kde ťa krok po kroku prevediem prípravou tohto obľúbeného dezertu. Vianočný štedrák patril medzi najpredávanejší dezert sviatočnej ponuky. Odteraz si ho budeš môcť pripraviť aj ty doma.