Ivet 0904 667 767 / Bistro 0948 497 894

moja ponuka

S láskou pre Vás

AKO TO U NÁS FUNGUJE

Skôr ako mi zavoláte ohľadom objednávky, pozrite si prosím moju aktuálnu ponuku nižšie.

Ako objednať

Ak ste si z mojej ponuky vybrali a chcete si objednať, zavolajte mi v pracovných dňoch medzi 9-17 hod. na 0904 667 767. Pokiaľ vám nezdvihnem, volám naspäť hneď ako to pôjde. Cez víkendy telefonické objednávky nevybavujem. Vašu objednávku mi môžete zaslať aj prostredníctvom správy na mojich sociálnych sieťach facebook či instagram, ktorú vám musím následne potvrdiť a dohodneme ďalšie detaily.

Pri objednávke je dôležité povedať/napísať všetky obmedzenia/alergie na ktoré treba prihliadať, prípadne iné špecifiká, aby sme vybrali spolu to najvhodnejšie pre vás.

Objednávky beriem na max. mesiac dopredu. Ideálne je rezervovať si termín aspoň s týždňovým predstihom. Niekedy vám zoberiem termín aj o dva dni alebo nezoberiem ani o mesiac, záleží to od mojej výrobnej kapacity.

 Vyzdvihnutie objednávky

Objednávku si môžete  po dohode vyzdvihnúť v IVET Bistre počas otváracích hodín alebo si ju v rámci Trenčína nechať doviezť na Vami určenú adresu za poplatok 3,-Eur. Bežné vozím aj tzv. prekvapenia, ku ktorým priložím aj váš odkaz.

 Väčšie objednávky

Objednávky na catering, svadby a väčšie akcie riešim individuálne. Dobroty pre takéto príležitosti „ušijem“ vždy na mieru, ale pred tým je potrebné, aby sme spolu všetko dôkladne prekonzultovali a ja vám následne urobím ponuku (aj cenovú).

Pokiaľ hľadáte niečo „na rýchlo“, určite si vyberiete aj bez objednávky priamo v IVET Bistre, ktoré je denne zásobované čerstvými dezertami.

MOJA PONUKA

RAW dezert

RAW DEZERTY

RAW dezert

DEZERTY S OBSAHOM VAJÍČKA

RAW dezert

PEČENÉ VEGAN DEZERTY

RAW dezert

SVADBA / CATERING