Kontakt: +421 904 667 767 / ivet@ivet.sk

zážitkové vzdelávanie

KURZY A WORKSHOPY NA PRÍPRAVU DEZERTOV BEZ LEPKU A MLIEKA

Nech sa páči, tu si môžete pozrieť vždy aktuálnu ponuku mojich kurzov. Mám pre vás dve formy vzdelávania a vy si vyberte, ktorá vám viac vyhovuje.

ONLINE VIDEO KURZY

Online video kurzy sú vopred nahraté formou videí a textu. Nemusíte nikam chodiť, čo vám ušetrí dosť času. V pohodlí svojho domova a kuchyne môžete začať s kurzom kedykoľvek a učíte sa vlastným tempom. Ako účastník kurzu máte jedinečný prístup do uzatvorenej FB skupiny, kde sa môžete pochváliť svojimi výtvormi prípadne sa poradiť, ak budete potrebovať s niečím pomôcť.

WORKSHOPY NAŽIVO

Workshopy naživo sú určené pre vás všetkých, ktorí preferujete osobný kontakt a máte radi okamžitú interakciu. Tieto živé stretnutia vediem v úzkej skupinke maximálne 6 ľudí v príjemnej priateľskej atmosfére. Plynulo prelínam teóriu s praxou. Workshopy sa konajú vrámci Trenčína (miesto vždy vopred upresním). 

 

AKTUÁLNA PONUKA ŽIVÝCH WORKSHOPOV

Bezlepkový veterník

Bezlepkové odpaľované cesto s bezmliečnymi plnkami 

Vyrobíme si spolu bezlepkové odpaľované cesto – zo zmesi aj z jednodruhových múk, z ktorého môžeš vyrobiť skvelé variácie ako veterníky, venčeky, eklérky či profiterolky. Workshop naživo prebehne v úzkej skupine maximálne 6 ľudí, aby sme dokázali vytvoriť príjemnú a priateľskú atmosféru. Trvá približne 6 hodín, aby sme mali na všetko dostatok času (od 9-15).

AKTUÁLNA PONUKA ONLINE VIDEO KURZOV

kurz raw dezertov

Jedinečný online videokurz prípravy RAW dezertov

Podelím sa s tebou o svoje dlhoročné know/how, získané tisíckami hodín strávených vo výrobni. Áno, aj ty zvládneš s pomocou informácií v ňom a dokonca iba s pomocou tyčového mixéra dokonalo vyladené a rokmi osvedčené skvelé raw recepty. A to z  ingrediencií bežne dostupných na slovenskom trhu.