Ivet 0904 667 767 / Bistro 0948 497 894

RAW DEZERTY

S láskou pre Vás

RAW TORTY

CENY:

8ks/35eur

12ks/45eur

16ks/60eur

20ks/75eur

25/30ks/100eur

35/40ks/135eur

Ostatné veľkosti individuálne (vrátane raw svadobných toriet, pri ktorých mám bohaté skúsenosti aj s tortami o veľkosti 120/150ks)

Všetky moje RAW dezerty sú BEZLEPKOVÉ a BEZMLIEČNEvo väčšine obsahujú ORECHY a sú nepečené. Individuálne je možné vytvoriť raw dezert aj bez použitia orechov. Každý dezert obsahuje vo vnútri aj ČERSTVÉ OVOCIE, ktoré výborne dopĺňa celkovú chuť.

Na výber máte širokú ponuku príchutí krémov (plniek).  Ku každému krému mám rokmi praxe vyladený lahodiaci korpus (spodok dezertu), ktorý spolu s ním vytvára dokonalú chuť.

Roky používam suroviny najvyššej kvality a dlhoročne spolupracujem s overenými dodávateľmi. Moje raw dezerty patria k veľmi vyhľadávaným a vyrobila som ich už tisícky. Dostávam skvelé recenzie za ich delikátnu chuť.

  • RAW dezerty sa štandardne dodávajú bez krájania v tvare okrúhlej torty.
  • Ozdobené sú podľa aktuálnej dostupnosti a sezóny a vždy pre vás vytváram jedinečný originál
  • Váha na 1 porciu/150g 

Príchute krémov na výber:

Jeden druh krému v jednej plnke (vyberáte vždy jednu možnosť pre jedno poschodie dezertu):

čokobanán – bezorechová plnka / čokoláda / limetka / citrón / jahoda / malina / čučoriedka / mango – bezorechová plnka / kokosové bounty s čokoládou – bezorechová plnka / kokosový s džemom z lesného ovocia  – bezorechová plnka / makové mascarpone / lieskovcové brownies / makový s višňami a čokoládou / makový s citrónovým krémom

 Dva druhy krému preliate v jednej plnke, ktorých chuť spolu výborne ladí (vyberáte vždy jednu možnosť pre jedno poschodie):

čokoláda a limetka / malina a limetka / lesná zmes a limetka / čučoriedka a limetka / lesná zmes a vanilka / čučoriedka a vanilka/ lesná zmes a čokoláda / malina a čokoláda / mango a malina / mango a lesné ovocie / jahodové mojito

 KORPUSY (spodky dezertov), ktoré mám už roky vyladené, tvoria rôzne druhy orechov, čerstvých datlí, semienok a doplnkov ako nepražené organické kakao, čerstvá indonézska vanilka, cejlónska škorica, mak či prírodné farbivá. Pri plne bezorechovej variante volím kokosový korpus.

RAW POHÁRIKY

CENY:

150g / 3.50 eur

120g / 3eur

Veľmi obľúbená varianta sú RAW dezerty v pohárikoch. Zákazníkom ich doporučujem hlavne v letnom období na rôzne príležitosti, kedy sa krásne farebné vynímajú na stoloch. A taktiež im toľko nevadí teplo ako v prípade raw toriet.

V každom poháriku, namiesto klasického korpusu používaného pri tortách, je ovocie zaliate dvojfarebnými raw krémami jemnejšej štruktúry, aby ich bolo lahodné jesť lyžičkou.

Na vrchu je pohárik krásne ozdobený podľa aktuálnosti a obdobia. Všetky krémy v pohároch sú bezlepkové a bezmliečne, nepečené. Väčšina obsahuje orechy. Z jedného druhu je potrebná objednávka minimálne 6 kusov, ak si sami volíte príchute. Najčastejšia varianta však býva, že zákazník určí iba počet, ktorý potrebuje a ja sa snažím v rámci výroby urobiť tak, aby aj pri menšom počte dostal rôzny mix príchutí.

  • poháriky sú ekologické, podľa vlastných kapacít používam buď sklo alebo plne recyklovateľný bio plast
  • poháriky sú nevratné, ale vy sami ich viete ešte ďalej použiť

Príchute krémov na výber:

čokobanán / čokoláda a limetka / malina a limetka/ lesná zmes a limetka / lesná zmes a vanilka / lesná zmes a čokoláda / mango a malina / čučoriedka a limetka / čučoriedka a vanilka / jahodové mojito / makové mascarpone

ŠPECIÁLNA PONUKA – MIXY

CENA:

1 mix (12ks rezov) / 45 eur 

A ak sa neviete rozhodnúť a láka vás ochutnať viacero druhov naraz, potom práve pre Vás je ideálnym riešením moja špeciálna ponuka MIXov.

Mixy vyrábam každý týždeň. Sú tak krásne, že ich zákazníci radi posielajú ako prekvapenia pre svojich blízkych, nosia ich na oslavy a dokonca sa veľmi často nachádzajú priamo aj na svadobných stoloch.

Na výber je:

MIX iba z raw dezertov – podľa dohody so zákazníkom sa vyberú 3 max 4 druhy, ktoré pôjdu do mixu.
MIX kombinovaný – zložený z raw aj vegan pečených dezertov, podľa aktuálnej ponuky na daný deň objednávky.
MIX iba z vegan cheesecakes – zložený zo 6 druhov vegan cheesecakes po 2ks, podľa aktuálnej ponuky na daný deň objednávky.

 

  • mix sa skladá z 12 nakrájaných kúskov uložených do kruhu
  • váha mixu je minimálne 1800g
  • všetky mixy sú bezlepkové a bezmliečne, obsahujú orechy (prípadne aj sóju – vo vegan cheesecakes)
  • druhy do mixov sa nevyberajú, ale samozrejme podľa požiadavky viem mix urobiť z vášho výberu z mojej ponuky na daný deň objednávky (vtedy to riešime individuálne) 
  • mixy sa dodávajú krásne ozdobené podľa aktuálnej dostupnosti a sezóny

Vybrali ste si dezert a chcete si objednať?

Neváhajte ma kontaktovať 0904 667 767

OSTATNÁ PONUKA